BIEDRONECZKI

Punkt przedszkolny "Biedroneczki" powstał z pasją stworzenia miejsca, gdzie największą wartością jest szczęście, wzajemny szacunek i zaufanie.

Skupiamy się na pobudzaniu wyobraźni, twórczego myślenia i kreatywności dzieci, dając im w ten sposób najwspanialsze narzędzie, które w przyszłości ułatwi im naukę w szkole.

Chcemy stworzyć miejsce, w którym dzieci będą mogły spędzić czas na zabawie i nauce rozwijającej ich zdolności. 

Rodzice natomiast będą mieli pewność, że ich pociechy są bezpieczne, uśmiechnięte i interesująco spędzają czas.

Punkt Przedszkolny "Biedroneczki " zaprasza dzieci w wieku od 3 do 4 lat. Powstał z pasji i pragnienia stworzenia miejsca, które będzie przyjazne dzieciom i rodzicom.

Dzieci w nowej, kolorowej sali mogą się bawić i uczyć, poznawać i doświadczać, a także poszaleć. Mamy również do dyspozycji salę z basenem wypełnionym morzem kolorowych piłek. 

Aby zapewnić bezpieczeństwo, wygodę dzieci i rodziców, przy budynku znajduje się ogrodzone boisko szkolne, a także w planach jest wybudowanie placu zabaw.

W pracy wychowawczej dużą uwagę przywiązujemy do współpracy z Rodzicami.

Naszym celem jest wspólne działanie dla zapewnienia bezpieczeństwa, rozwoju emocjonalnego i intelektualnego dzieci. Zależy nam, by dzieci z "Punktu przedszkolnego i oddziału zerowego" były pogodne, radosne, otwarte na innych ludzi. Kształtowanie ich wrażliwości jest dla nas bardzo ważne.

Jeżeli szukasz miejsca, które zapewni Twojemu dziecku dobre wspomnienia
- trafiłeś pod dobry adres. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć przedszkolaków

===> Archiwum Galerii :) <===